Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

GIALIX 48 MA

Dwufunkcyjny kocioł elektryczny ze stalowym wymiennikiem ciepła. Moc modulowana od 24 do 48kW. Sterowanie elektroniczne. Sterowanie zaworem trójdrożnym. Zasilanie elektryczne 400V.

Cena z Vat

6186,90 zł

Cena netto

5030,00 zł

Kotły Gialix ze stalowym wymiennikiem ciepła
Gialix to wiszące kotły elektryczne o stopniowanej mocy. Dwufunkcyjne kotły elektryczne ze stalowym wymiennikiem ciepła, wyposażone są regulację elektroniczną.  Doskonale nadają się zarówno do ogrzewania jak i przygotowania c.w.u. Moc maksymalna kotłów ze stalowym wymiennikiem ciepła od 36 do 192 kW w zależności od modelu. Zakres uzyskiwanej mocy sprawia, że kotły serii Gialix znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, jednorodzinnym, w budynkach komercyjnych i przemysłowych. Gialix został zaprojektowany i stworzony zarówno do nowych jak i już istniejących instalacji centralnego ogrzewania.
 
Szerokie możliwości zastosowania
Ogromną zaletą kotłów elektrycznych serii Gialix jest ich praktyczność. Nie wymagają one doprowadzenia gazu lub składowania paliwa. Całkowicie zbędny staje się komin lub przewód odprowadzający spaliny, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie dużych oszczędności w instalacji. Kocioł jest niezwykle cichy a elektroniczne sterowanie jest źródłem komfortu i oszczędności. Kotły serii Gialix umozliwiają dostosowanie mocy do aktualnych potrzeb.
Montaż kotła jest bardzo szybki, prosty i tani bez względu na instalację. Starannie dobrane elementy sprawiają, że kotły Gialix są solidne i ciche a kompaktowe wymiary i stylizacja, pozwalają dopasować kocioł do każdego wnętrza. Gialix łączy w sobie najlepsze możliwości elektronicznej regulacji z wysoką jakością wykonania i trwałością.

GIALIX 48 MA - DANE TECHNICZNE
Zakres modulacji mocy [kW] 14 - 48
Dostępne ustawienia mocy max [kW] 32 / 40 / 48 
Zasilanie 400V trójfazowe
Natężenie max 80 A
Bezpiecznik 100 A
Pojemność wodna [l] 18
Regulacja sterowanie elektroniczne; ogrzewanie i przygotowanie c.w.u. (opcja: czujnik c.w.u.)
Wyposażenie zawór bezpieczeństwa, manometr, elektroniczny czujnik ciśnienia wody

Brak

Dane adresowe

Ciepło-Tech sp.j.
wyłączny przedstawiciel marki Auer w Polsce 

ul. Polna 76C
55-010 Groblice

DANE GPS:
"Groblice, ul. Polna 63"