Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

10 lat marki Auer w Polsce

Dokładnie 10 lat temu, na targach budowlanych we Wrocławiu, po raz pierwszy zaprezentowaliśmy w Polsce kondensacyjny kocioł pulsacyjny marki Auer. Było to spontaniczne przedsięwzięcie, jednak wiedzieliśmy że mamy wyjątkowy produkt. Jak się okazało zainteresowanie nowym rodzajem kotłów kondensacyjnych było bardzo duże. Taki był początek naszej działalności.

W kwietniu tego roku marka Auer świętuje 10-lecie obecności na Polskim rynku. W tym czasie gama produktów stale się poszerzała i dzisiaj mamy przywilej oferować Państwu najnowocześniejsze kotły, pompy ciepła oraz systemy hydrauliczne marki Auer. 

Okrągła rocznica to doskonała okazja żeby zaoferować naszym klientom doskonałe produkty w promocyjnych cenach. Dodatkowo wprowadzamy sprzedaż ratalną dla naszych urządzeń! Szczegóły na stronach www.auerpolska.com oraz www.cieplotech.pl.

Analizy przeprowadzone wśród naszych klientów potwierdzają, że produkty marki Auer są bardzo wysokiej jakości oraz – co chyba najważniejsze – bardzo ekonomiczne. Najlepszym przykładem jest tutaj kocioł pulsacyjny – jedno z najbardziej oszczędnych urządzeń grzewczych na rynku. Dowodzą tego zwłaszcza porównania z najlepszymi kotłami kondensacyjnymi innych marek oraz automatycznymi kotłami węglowymi. Niższe rachunki za ogrzewanie i znacznie niższe koszty serwisowe kotła pulsacyjnego są najważniejszymi czynnikami wpływającym na zadowolenie jego użytkowników. Również pozostałe produkty marki Auer, szczególnie pompy ciepła, charakteryzują się zaawansowaną technologią oraz wysoką jakością wykonania.

Minęło już 10 lat i należy tutaj dodać, że bardzo udanych lat. Każdy rok obecności marki Auer w Polsce to nieustanny wzrost sprzedaży i kolejne sukcesy odniesione dzięki zaufaniu naszych klientów. Dziękujemy Wam bardzo.

Zespół Ciepło-Tech sp.j.
wyłącznego przedstawiciela marki Auer w Polsce

Kontakt

Sprzedaż
T: 71 726-24-18 wew. 1

Diana Zygadło
T: 571-270-044
diana.zygadlo@auerpolska.com

Krystian Kuriata
T: 505-720-770
krystian.kuriata@auerpolska.com

Joanna Cupryś
T: 797-689-757
joanna.cuprys@auerpolska.com
Relacje B2B
Jerzy Polanowski
T: 797-727-403
jerzy.polanowski@auerpolska.com
Transport i spedycja
Zbigniew Łakomy
T: 502-030-268
zbigniew.lakomy@auerpolska.com
Części zamienne / Serwis
T: 71 726-24-18 wew. 2
serwis@auerpolska.com
Telefony serwisu dla poszczególnych województw znajdują się w zakładce Serwis
Marketing
Paweł Orzechowski
T: +506-931-303
marketing@auerpolska.com
Księgowość
T: 502-030-717
ksiegowosc@cieplotech.pl
  Napisz do nas

Dane adresowe

CIEPŁO-TECH sp.j.
wyłączny przedstawiciel marki Auer w Polsce 

ul. Polna 76C
55-010 Groblice