Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Kupuj nasze urządzenia na raty

Od kwietnia 2016 roku wprowadzamy ułatwienie w zakupie urządzeń marki Auer. Jest to program ratalnych zakupów obejmujący urządzenia grzewcze wraz z ich montażem skierowany do klientów indywidualnych.

Dzięki naszemu programowi ratalnemu nie musisz posiadać środków finansowych na zakup urządzeń grzewczych i ich montaż. Kredyt ma niskie oprocentowanie 6% w skali roku bez kosztów uruchomienia i innych obciążeń. Istnieje możliwość zaciągnięcia kredytu do 96 miesięcy z możliwością szybszej spłaty.
Bardzo istotny jest zakres finansowania inwestycji kredytem. Jeżeli posiadamy część środków na zakup kotłowni, to możliwe jest kredytowanie tylko brakującej kwoty, nawet bardzo niskiej.
Maksymalna kwota kredytu to 80.000 zł.


Jak to będzie działać?
1. Skontaktuj się z naszym Instalatorem w Twoim regionie.
2. Wybierz razem z Instalatorem urządzenia i akcesoria do kotłowni wraz z określeniem ceny ich montażu.
3. Twój Instalator przekaże nam wycenę.
4. My wystawimy dla Ciebie fakturę PROFORMA na całą inwestycję i razem z bankiem wypełnimy formularz zdolności kredytowej.
5. Po otrzymaniu pozytywnej oceny przez bank podpiszemy 2 umowy

5. Po podpisaniu umów my dostarczymy Tobie zamówione urządzenia a Instalator materiały konieczne do wykonania instalacji i wykona usługę montażu.
6. Po wykonaniu wszystkich prac Instalator przekaże Ci do podpisania protokół zakończenia inwestycji, który zostanie następnie przekazany do nas (najpierw skan drogą mailową, potem oryginał druku pocztą tradycyjną). Jest to bardzo ważny punkt.

UWAGA: w przypadku spełnienia przez Ciebie przepisów ustawy o VAT, cała kwota inwestycji może być objęta podatkiem VAT 8%.

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółow, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z nami lub naszym instalatorem.

Dane adresowe

Ciepło-Tech sp.j.
wyłączny przedstawiciel marki Auer w Polsce 

ul. Polna 76C
55-010 Groblice

DANE GPS:
"Groblice, ul. Polna 63"